Domů > Léčba a doporučení > Přípravky Parasidose proti vším

Přípravky Parasidose proti vším

Parasidose vám nabízí 100% účinný přípravek proti vším. Léčba se skládá ze tří klíčových etap:

1. etapa: Léčba

Aby bylo možné vši řádně a definitivně zlikvidovat, je nutné použít specifický odvšivovací přípravek. Existuje několik typů odvšivovacích přípravků, z nichž některé jsou založeny na bázi chemických insekticidů, jiné však fungují mechanicky, a proto insekticidy neobsahují.

Přípravky Parasidose proti vším likvidují vši mechanickým způsobem, tedy bez použití insekticidů a parabenů. Mechanické odvšivení funguje tak, že přípravek usmrtí vši a hnidy zablokováním jejich dýchacích cest, což rovněž eliminuje riziko vzniku rezistence.

Odvšivovací přípravek** Parasidose je účinný již při jediné aplikaci v délce pouhých 15 minut. Balení přípravku rovněž obsahuje ochrannou pokrývku hlavy a hřeben na vši.

Po aplikaci odvšivovacího přípravku** Parasidose mohou ve vlasech přetrvávat pozůstatky mrtvých hnid. Proto balení našeho přípravku rovněž obsahuje hřeben na vši**: kovový hřeben s hustými ocelovými zuby, který byl speciálně vyvinut na vyčesání vší i hnid z vlasů.

2. etapa: Domácnost

Je velmi pravděpodobné, že navzdory úspěšné eliminaci vší z vlasů a vlasové pokožky se vši stále nacházejí ve vaší domácnosti (na čepici, šále, pohovce či v autě...). Abyste se vší opravdu zbavili, je nezbytné zlikvidovat je i z vaší domácnosti. To se týká všech prostorů, kam by se mohla veš schovat.

Pro důkladné vyčištění domácnosti, obzvláště povrchů vyrobených z nepratelných textilií, vám doporučujeme použít Univerzální repelent proti vším* Parasidose, jenž byl navržen právě za tímto účelem.

3. etapa: Prevence a péče

Prevence je tím nejlepším prostředkem pro zásadní snížení rizika návratu vší do vaší domácnosti.

Prevence spočívá v aplikaci řady opatření, díky nimž se na boj proti vším můžete připravit a v případě výskytu vší v domácnosti tyto parazity zlikvidovat.

Abyste zabránili napadení či opětovnému napadení domácnosti vešmi, Parasidose vám doporučuje použít repelent proti vším***. Náš repelent je vyroben ve formě spreje a jeho okamžitý účinek je vědecky prokázán. Použití tohoto repelentu vás ochrání proti vším po dobu 48 hodin.

 

 

* Produkty obsahující biocid používejte s opatrností. TP 18: Insekticidy. Účinná látka: geraniol (CAS: 106-24-1) : 0,05 % (m/m).

** Tyto zdravotnické prostředky podléhají regulaci, na jejímž základě jsou opatřeny označením CE. Vhodné pro děti od ukončeného 3. měsíce. Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace. Poraďte se se svým lékárníkem.

*** Produkty obsahující biocid používejte s opatrností. TP 19: Repelentní látky. Účinná látka: IR 3535 (CAS : 52304-36-6) : 20 % (m/m).

Přípravky Parasidose proti vším