Domů > Naše produkty > Prevence a péče > Repelent proti vším

Repelent proti vším

K čemu repelent slouží?

Pokud vaše dítě ještě vši nemá, nebo pokud jste se již vší zbavili a hrozí nová nákaza z rizikového prostředí, můžete použít Repelent proti vším* Parasidose, díky němuž zabráníte (opětovné) nákaze.

Jak repelent funguje?

Repelent proti vším* Parasidose obsahuje účinnou látku IR 3535®. Účinek přípravku Repelent proti vším* Parasidose je okamžitý a dlouhotrvající. Přípravek poskytuje vědecky prokázanou ochranu v délce 48 hodin.

Kdy a jak je vhodné repelent použít?

Použití repelentu je velmi snadné. Aplikujte sprej na celou vlasovou pokožku a vlasy, přičemž neopomeňte i oblast šíje a za ušima, jelikož právě tato místa jsou vešmi velmi vyhledávaná. V období výskytu vší je možné přípravek aplikovat každých 48 hodin před odchodem do školy nebo po aplikaci šamponu. Repelent proti vším* Parasidose neoplachujte.

Pro koho je repelent vhodný?

Repelent proti vším* Parasidose je vhodný pro dospělé osoby, těhotné i kojící ženy a pro děti od nejranějšího věku. Pozorně si přečtěte pokyny k použití přípravku uvedené na obalu.

Kde mohu přípravek zakoupit?

Repelent proti vším je dostupný v lahvičce o objemu 100 ml. Přípravky značky Parasidose můžete zakoupit v lékárně a mezi doplňkovým lékárenským sortimentem.

* Produkty obsahující biocid používejte s opatrností. TP 19: Repelentní látky. Účinná látka: IR3535 (CAS: 52304-36-6) : 20 % (m/m).