Domů > Naše produkty > Ochrana domácnosti > Univerzální repelent proti vším

Univerzální repelent proti vším

K čemu slouží?

Tento repelent vám pomůže účinně se zbavit vší a hnid z povrchů vyrobených z nepratelných textilií. Použití je snadné a rychlé, postačí nastříkat sprej na dotčené povrchy. Po zaschnutí daný povrch vyčistěte pomocí vysavače.

Univerzální repelent proti vším* Parasidose je dostupný v balení o objemu 250 ml.

Jak repelent funguje?

Univerzální repelent proti vším* Parasidose vám umožní ochránit 50 m2 povrchu vyrobeného z nepratelných textilií.

Vhodné pro všechny druhy textilií. Před prvním použitím přípravek vyzkoušejte na malé části povrchu, která není běžně viditelná.

Doporučení

Abyste zabránili šíření vší mezi ostatní členy vaší rodiny a opětovné kontaminaci napadených osob, použijte včas náš repelent, díky čemuž ochráníte celou domácnost. Veš dokáže přežít mimo vlasovou pokožku celých 36 hodin.

Zamezte jakékoliv výměně čepic, šál, kartáčů na vlasy, sluchátek, jelikož na všech těchto předmětech se vši mohou zachytit.

Kde mohu přípravek zakoupit?

Univerzální repelent proti vším* Parasidose je dostupný v lahvičce o objemu 250 ml. Přípravky značky Parasidose můžete zakoupit v lékárně a mezi doplňkovým lékárenským sortimentem.

* Produkty obsahující biocid používejte s opatrností, před použitím si vždy přečtěte návod. TP 18: Insekticidy. Účinná látka: geraniol (CAS: 106-24-1) : 0,05 % (m/m).