Domů > Naše produkty > Léčba > Hřeben na vši

Hřeben na vši

K čemu slouží?

Hřeben na vši* Parasidose vám pomůže odstranit z vlasů mrtvé vši a hnidy po aplikaci přípravkem proti vším. Jedná se o nepostradatelný nástroj pro zjištění přítomnosti vší ve vlasech.

Jak hřeben funguje?

Dlouhé nerezové zuby a ergonomické držadlo hřebenu vám usnadní vyčesávání krátkých i dlouhých vlasů. Hřeben je hustě osazen zuby (0,15 mm), což umožní zachytit vši i hnidy, které se předtím při použití odvšivovacího přípravku* Parasidose odlepily od vlasů..

Kdy a jak je vhodné hřeben použít?

Po aplikaci odvšivovacího přípravku vlasy vysušte ručníkem a rozčešte. V dobře osvětlené místnosti vlasy rozdělte do jednotlivých pramínků a od kořínků až po konečky vlasy pročešte pomocí hřebenu na vši*. Po pročísnutí každého pramínku hřeben pečlivě prohlédněte a řádně ho otřete bílým hadříkem. Po pročesání všech vlasů hadřík řádně vyperte.

Pro koho je hřeben vhodný?

Pro všechny. Hřeben na vši* Parasidose je po stranách zaoblen, díky čemuž je vyčesávání snesitelnější. Hřeben můžete použít i u osob, jejichž vlasová pokožka je velmi citlivá.

Doporučení

Hřeben na vši* Parasidose je rovněž možné použít za účelem zjištění přítomnosti vší.

Kde mohu přípravek zakoupit?

Přípravky značky Parasidose můžete zakoupit v lékárně a mezi doplňkovým lékárenským sortimentem.

* Tento zdravotnický prostředek podléhá regulaci, na jejímž základě je opatřen označením CE. Vhodné pro děti od ukončeného 3. měsíce. Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace. Poraďte se se svým lékárníkem.