Domů > Značka > Naše mise

Naše mise

Značka Parasidose, která vznikla v roce 1987 pod taktovkou společnosti Laboratoires Gilbert, je zaměřená na boj proti vším a hnidám. Díky mnohaletým zkušenostem naší společnosti jsme dokázali vyvinout komplexní, účinné a rychlé řešení v oblasti boje proti vším.

Naší misí je usnadnit rodičům život tím, že jim nabídneme snadno použitelné produkty proti vším, a to:

Díky expertíze naší farmaceutické laboratoře jsou naše produkty založeny na 3 základních principech: jistota, účinnost a dostupnost.

Přípravky proti vším značky Parasidose, vytvářené ve spolupráci s velmi efektivním oddělením vědy a výzkumu, zahrnují poznatky nejnovějších inovací, které jsou na trhu dostupné.

Odvšivovací přípravek** Parasidose, jenž neobsahuje chemické insekticidy, odstraňuje vši mechanickým způsobem. Použití našeho odvšivovacího přípravku je vhodné již pro děti od ukončeného 3. měsíce.

* Produkty obsahující biocid používejte s opatrností. TP 18: Insekticidy. Účinná látka: geraniol (CAS: 106-24-1) : 0,05 % (m/m).

** Tyto zdravotnické prostředky podléhají regulaci, na jejímž základě jsou opatřeny označením CE. Vhodné pro děti od ukončeného 3. měsíce. Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace. Poraďte se se svým lékárníkem.

*** Produkty obsahující biocid používejte s opatrností. TP 19: Repelentní látky. Účinná látka: IR 3535 (CAS : 52304-36-6) : 20 % (m/m).

Naše mise